Piedestal 1900-talets början

353485

PIEDESTAL, 1900-talets början, kolonnformad, fanérad i mahogny, sockel i furu, höjd ca 100 cm

Sprickor, smärre ytskador

Rum 21

Piedestal 1900-talets början

Budhistorik (15 bud)
2256297
950
2256295
900
2256294
850
2256293
2256292
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.