Stolar Karl Johan

353483

STOLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade i mahogny, ryggbricka med beslag, stoppade sitsar, sitthöjd ca 44 cm

Senare klädsel, ytskador

Möbler, Stolar

Rum 19

Stolar Karl Johan

Budhistorik (5 bud)
2254325
750
2256086
750
2254325
700
2244330
650
2244330

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.