Rene Magritte färglitografi

353481

RENÉ MAGRITTE (1898-1967) efter: Komposition med träd, signerad av Georgette Magritte (konstnärens fru), numrerad 23/200, utgiven 1979, färglitografi, ca 42 x 53 cm

Tavelvagn 32

Rene Magritte färglitografi
Budhistorik (11 bud)
2256313
2 600
2255008
2 400
2256312
2 400
2255008
2256123

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.