Bokskåp England

353480

BOKSKÅP, England, 1800-tal, fanérat i mahogny, 2-delat, höjd ca 234, 112x45 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Omarbetat, listdel saknas, sprickor, smärre fanérskador

Bokskåp England

Budhistorik (33 bud)
2256565
30 000
2256559
29 000
2256558
28 000
2256557
27 000
2256554
26 000

Slutpris SEK:
30 000
3 021 EUR, 3 432 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.