Tomasz Holuj

353477

TOMASZ HOLUJ (född 1947): Cirkusmotiv, signerad Holuj, olja på duk, 80x94 cm

Tavelvagn 32

Tomasz Holuj
Budhistorik (11 bud)
2248982
3 400
2255700
3 200
2248982
2255394
2 800
2248982
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.