Ljusstakar tenn

353475

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, omkring 1800, otydliga stämplar, höjd 18 cm

Slitage

Metall, Belysning

Ljusstakar tenn

Budhistorik (13 bud)
2256429
2256238
2256237
1 900
2256236
1 800
2254540
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.