Olof Hermelin

353472

OLOF HERMELIN (1827-1913): Landskap med insjö, signerad och daterad O. Hermelin 1896, olja på duk, 104 x 65 cm

Mindre hål i duk / äldre duklagning

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Olof Hermelin

Budhistorik (10 bud)
2256324
6 600
2256302
6 000
2256301
5 800
2256300
5 000
2256296

Slutpris SEK:
6 600
645 EUR, 754 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.