Skrivbyrå i alm

353471

SKRIVBYRÅ med tre lådor, 1800-tal, almfanér, höjd 100, 95x47 cm

Nyckel saknas, senare beslag, fanérskador, skivans överdel har svällt

Möbler, Skåp, byråer

Rum 11

Skrivbyrå i alm

Budhistorik (25 bud)
2256017
2256004
2256013
1 900
2256004
1 600
2256001

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.