Barstolar industridesign

353469

BARSTOLAR, 2 st, industridesign, 1900-talets senare del, sitthöjd 98 cm

Slitage

Barstolar industridesign

Budhistorik (30 bud)
2256481
2 600
2256478
2 400
2256476
2256466
2256475
1 900

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.