Stolar industridesign

353468

STOLAR, 12 st, industridesign, 1900-talets senare del, bemålad plåt

Slitage

Möbler, Design

Rum 4

Stolar industridesign

Budhistorik (48 bud)
2256165
6 200
2256163
6 000
2256150
5 800
2256162
5 600
2256150
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.