Stolar gustaviansk stil

353463

STOLAR, 8 st, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, grönmålade, stoppade sitsar, sitthöjd ca 43 cm

Smärre skador, fläckar, en sits med skadad klädsel

Möbler, Stolar

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (27 bud)
2256649
7 000
2256645
6 800
2256636
6 600
2256625
6 400
2256623
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.