Sängbord

353462

SÄNGBORD, 1900-tal, mahogny, glasskivor, höjd ca 66, 45x30 cm

Slitage, ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Sängbord

Budhistorik (32 bud)
2256262
3 200
2256260
2256254
2 800
2256256
2 600
2256254
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.