Golvlampa mässing

353458

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, fotens höjd ca 175 cm

Skada vid lampsockel, bruksslitage, ytskador

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa mässing

Budhistorik (11 bud)
2248204
1 600
2248350
2248204
2245866
2248147

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.