Chiffonjé

353457

CHIFFONJÉ, 1800-tal, sengustaviansk, mahogny med mässingslister, stenskiva, höjd 126 116x52 cm, nycklar finns

Slitage och skador, renoverad, senare skiva, ett beslag och lister saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Chiffonjé

Budhistorik (40 bud)
2256446
5 000
2256454
4 800
2256446
4 600
2256449
4 400
2256446
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.