Golvlampa mässing

353456

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, fotens höjd ca 175 cm

Brukslitage, ytskador

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa mässing

Budhistorik (18 bud)
2256409
2256314
2256408
2256314
1 700
2248198
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.