Kista 1800-talets andra hälft

353446

KISTA, 1800-talets andra hälft, fanérad i valnöt, hjultrissor, stoppad överdel med broderad klädsel av hundmoiv, höjd ca 52, 46x40 cm

Skador

Rum 4

Kista 1800-talets andra hälft

Budhistorik (57 bud)
2255765
7 400
2255764
7 200
2255762
7 000
2255759
6 800
2255761
6 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.