Etagebord England

353444

ETAGEBORD, England, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, pelarfot med skulpterad dekor, höjd ca 101, diameter 95 cm

Skivorna har slagit sig något, smärre ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Etagebord England

Budhistorik (21 bud)
2256248
1 800
2256219
1 600
2254467
2253365
1 300
2252649

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.