Bulldog i brons

353443

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Bulldog, signerad och numrerad 9/99, brons, höjd 34 cm

Konst, Skulpturer

Rum 21

Bulldog i brons

Budhistorik (44 bud)
2256529
10 000
2256520
9 800
2256524
9 600
2256520
9 400
2256311
9 200

Slutpris SEK:
10 000
977 EUR, 1 143 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.