Stolar 1800-talets andra hälft

353440

STOLAR, 4 st, 1800-talets andra hälft, fanérade i valnöt, stoppade sitsar och ryggar, hjultrissor, sitthöjd ca 43 cm

En stol med utbytta framben (hjultrissor saknas), avslag, skador

Rum 8

Budhistorik (1 bud)

2244975
2016-01-01 21:11:57

2016-01-11 kl 19:15
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.