Sören Lund

353435

SÖREN LUND (Danmark, 1852-1933): Får, signerad och daterad Sören Lund 1921, blandteknik, 12 x 18,5 cm

Konst, Teckningar

Rum 6

Sören Lund

Budhistorik (1 bud)

2254243
2016-01-09 21:50:34

2016-01-11 kl 20:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.