Carl Trägårdh

353423

CARL TRÄGÅRDH (1861-1899): "Korna vattnas" signerad och daterad 1897, olja på duk, 59 x 81 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Carl Trägårdh

Budhistorik (9 bud)
2256653
8 000
2249912
7 800
2249593
7 000
2249505
6 600
2249244
6 000

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.