Jan Helin

353422

JAN HELIN (1900-tal): "Näktergal", signerad och daterad -86, akvarell, ca 44 x 61 cm

Fack 36

Jan Helin

Budhistorik (5 bud)
2256744
850
2247352
2247352
550
2256727
500
2247352

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.