John Beer

353421

JOHN BEER (c.1860-c.1930): Ryska soldater, signerad och daterad 1880 Krasnoje Selo, tuschteckning, ca 11 x 19 cm

Fläckar, gulnade kanter

Konst, Teckningar

Rum 6

John Beer

Budhistorik

2016-01-11 kl 19:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.