Lejonjakt

353420

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Lejonjakt, signerad och daterad P.A -69, teckning med täckvitt, ca 23 x 30 cm

Fack 47

Lejonjakt

Budhistorik (1 bud)

2255857
2016-01-11 12:06:58

2016-01-11 kl 13:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.