Amalia von Schwerin

353419

AMELIA ULRIKA VON SCHWERIN (1819-1897): Motiv med kvarn, signerad och daterad A v Schwerin 1857, blyertsteckning, ca 8 x 13,5 cm

Konst, Teckningar

Fack 44

Amalia von Schwerin

Budhistorik

2016-01-11 kl 20:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.