J B McGuire

353418

J.B. MCGUIRE (1800-tal): Soldater, signerade, varav en daterad 1886, blandteknik, varierande mått, ca 14x10 cm

Konst, Äldre måleri

J B McGuire
Budhistorik

2016-01-11 kl 19:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.