Etsningsplåtar

353417

ETSNINGSPLÅTAR, 3 st, föreställande historiska scener, ca 11x16-14x17 cm

Slitage

Diverse, Konst, Grafik

Etsningsplåtar

Budhistorik (7 bud)
2253681
550
2256084
550
2253681
500
2254734
450
2253681

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.