Fällbord 1800-tal

353416

FÄLLBORD, breakfast table, 1800-tal, England, fanérat i mahogny, hjultrissor och fotrissor i mässing, höjd 75, diameter 105x82 cm

Synlig fog i mitten, smärre fanérskador

Möbler, Matbord

Rum 15

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (32 bud)
2256646
3 600
2256641
3 400
2256641
3 200
2256638
2256640

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.