Bordsuppsats 1800-tal

353323

BORDSUPPSATS, 3 dlr, 18/1900-tal, bordsur, prydnadskrukor, 1 par, Louis XVI-stil, förgylld metall, urtavla med romerska siffror, blom- och fågelmotiv, på förgyllda träsocklar, höjd inkl socklar 30 respektive 40 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Visst slitage

Klockor/Ur, Bordsur

Geijersgatan 14, Göteborg

Bordsuppsats 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
2258874
2256943
2 800
2251652
2 600
2251651
2 400
2247710

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.