Byst

353322

GRINAM NIAM, byst, föreställande flicka, alabaster, signerad Grinam Niam Paris, höjd 46 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage

Keramik/Porslin

Byst

Budhistorik (9 bud)
2258837
2258836
1 400
2258835
1 300
2258834
2257457

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.