Byst

353321

BYST, föreställande Antinous, alabaster, inskription ANTINOO, höjd inklusive sockel ca 37 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

smärre nagg, smärre slitage

Keramik/Porslin

Byst

Budhistorik (39 bud)
2258958
4 600
2253362
4 400
2253362
4 200
2253057
2253360
3 800

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.