Birger Simonsson oljemålning

353246

BIRGER SIMONSSON (1883-1938): Ateljeinteriör, signerad, daterad a tergo 1925, olja på pannå, ca 45x36 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Birger Simonsson oljemålning

Budhistorik (16 bud)
2256674
2256682
950
2256674
900
2256644
850
2256560

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.