Ljusstakar restauration

353244

LJUSSTAKAR, 1 par, restauration, förgylld och delvis patinerad brons, lösa ljusmanschetter, höjd ca 34 cm

Metall, Belysning

Ljusstakar restauration

Budhistorik (28 bud)
2257626
9 600
2257625
9 400
2257623
9 200
2257622
9 000
2257620
8 400

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.