Laris Strunke

353221

LARIS STRUNKE (född 1931): "Väg, vik och pir", signerad Laris Strunke, 1986, olja på duk, 101x139 cm

Rum 19

Laris Strunke

Budhistorik (13 bud)
2257628
10 500
2253494
10 000
2253494
9 000
2253492
8 000
2252101
5 200

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.