Omega herrarmbandsur

353110

OMEGA, herrarmbandsur, stål, 1970-tal, mekaniskt urverk, dag och datum, stavindex, brunspräcklig urtavla, oktagonal form, doserad länk, diameter 37,5 mm, omegaetui

Bruksslitage, repor, urtavla med krackelyrer, etui med skador

Klockor/Ur, Herrklockor

Kundcenter

Omega herrarmbandsur

Budhistorik (9 bud)
2289554
3 400
2289501
3 200
2289469
2282991
2 800
2280085
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.