Ingrid von Dardel kvinna med klänning

352944

INGRID VON DARDEL (1922-1962), Kvinna med lila klänning och blomster i håret, signerad och daterad I. v. D 1946, gouache på papper, 45 x 35 cm

Kundcenter

Budhistorik (7 bud)
2267378
14 000
2266447
2265542
2262541
2261286

Slutpris SEK:
14 000
1 368 EUR, 1 600 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.