Carl Kylberg färglitografi

352918

CARL KYLBERG (1878-1952): (3) Färglitografier, stämpelsignerade Carl Kylberg, numrerade 104, 107, 189/375, märkta i plåten CH. Sorlier grav. lith., 43 x 54, 52 x 64 & 56 x 65 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Carl Kylberg färglitografi

Budhistorik (14 bud)
2258502
2258500
2258495
950
2258494
900
2252301
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.