Hirschfängare

352900

HIRSCHFÄNGARE, 1800-tal, med fäste i förgylld brons och kavelplattor i ben, längd 60 cm

Korrosion, skador

Vapen/Medaljer

Monter 19

Hirschfängare

Budhistorik (2 bud)

2272211
2264353

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.