Ferdinand Lundqvist soffbord

352871

SOFFBORD, 1940-tal, Ferdinand Lundqvist, Göteborg, skiva i glas, mahognyfanér, diameter 96, höjd 56 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage och smärre skador

Rum 17

Ferdinand Lundqvist soffbord

Budhistorik (20 bud)
2255914
2255805
2 800
2255805
2 400
2254771
2255799

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.