Toulouse Lautrec

352797

HENRI DE TOULOUSE LAUTREC (1864-1901): "Madame Abdala", litografi, monogramsignerad i trycket, ca 27x20 cm

Tavelvagn 32

Toulouse Lautrec

Budhistorik (9 bud)
2246889
2255231
2246889
2255229
2246889

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.