Jan Evert Morel kopia efter

352722

JAN EVERT MOREL, efter (1800-tal): Fruktstilleben, utförd av August Siegen, olja på pannå, 48x39 cm

Retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Jan Evert Morel kopia efter

Budhistorik (4 bud)

2261132
5 000
2260634
3 600
2255089
2250018
500

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.