Ernest Albert Waterlow olja

352702

ERNEST ALBERT WATERLOW (1850-1919): Läsande flicka sittandes vid en äng, signerad E. A Waterlow, olja på duk, 60,5 x45 cm

Dubblerad, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Ernest Albert Waterlow olja

Budhistorik (36 bud)
2289635
19 000
2289646
18 500
2289635
18 000
2289639
17 500
2289635
17 000

Slutpris SEK:
19 000
1 913 EUR, 2 174 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.