Leif Tjernhed - olja på pannå

352699

LEIF TJERNED (född 1942): "Whit Lhite", signerad på baksidan Leif Tjerned, blandteknik på pannå, 96x123 cm

smärre färgbortfall

Leif Tjernhed - olja på pannå

Budhistorik (6 bud)
2253493
2251959
2 400
2251938
2251918
2251917

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.