Terrin med fat samt 2 karotter med fat

352646

TERRIN med fat, KAROTTER med fat, 2 st, 1900-tal, koppar, terrinens höjd 17, läng 31 cm, karotternas höjd 12, diameter 25 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

mindre slitage

Metall

Budhistorik (15 bud)
2257826
2 400
2253380
2257821
2253380
1 800
2253379
1 700

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.