Vitrinskåp

352631

VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal, mahogny med mässingslister, 3 hyllplan, höjd 138, bredd 60, djup 30 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

slitage, mindre skador, mässings del vid fot saknas

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

Vitrinskåp

Budhistorik (7 bud)
2254816
2 600
2257445
2 400
2254816
2257058
2254816
1 900

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.