Jean-Baptiste Monnoyer, hans art Blomsterstilleben

352578

JEAN-BAPTISTE MONNOYER, hans art (1600-tal): Blomsterstilleben, bär signatur, olja på duk, 65x81 cm

Skador, dubblerad, omfattande retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Budhistorik (27 bud)
2290719
6 400
2290710
6 200
2290706
6 000
2290705
5 600
2290703
5 400

Slutpris SEK:
6 400
625 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.