Olle Hjortzberg oljemålning

352497

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Stadsmotiv, signerad och daterad, olja på pannå, 73x58 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Olle Hjortzberg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
2256757
2256756
1 400
2256754
1 300
2256752
2256751

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.