Peter Dahl oljemålning

352496

PETER DAHL (född 1934): Stol, signerad och daterad PCD -54, olja på duk, 64x44 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Peter Dahl oljemålning

Budhistorik (12 bud)
2256227
3 200
2246242
2246242
2 800
2245321
2 600
2246241
2 400

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.