Olle Nordberg oljemålning

352493

OLLE NORDBERG (1905-1986): Motiv av kvinna, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 47x29 cm

visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (29 bud)
2250829
2 600
2252711
2 400
2250829
2252710
2250829
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.