Anna Gardell-Ericson akvarell

352492

ANNA GARDELL ERICSON (1853-1939): Smögenbryggan, signerad Anna Gardell-Ericson, akvarell, 28x45 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Anna Gardell-Ericson akvarell
Budhistorik (35 bud)
2256666
14 000
2252177
13 500
2252177
13 000
2256664
12 500
2252177
9 400

Slutpris SEK:
14 000
1 368 EUR, 1 600 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.